Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w mieście, ale irytuje Cię myśl o miejskim zgiełku, wszechotaczającym betonie, braku własnej zielonej przestrzeni?
Mamy dla Ciebie alternatywę!
Świerkowe Domy to dwa bardzo atrakcyjne projekty. To nasza odpowiedź na największe wyzwania: połączenie komfortowej i ergonomicznej przestrzeni za naprawdę rozsądną cenę.
Idea projektu to możliwie jak największy kontakt mieszkańców z otaczającą przyrodą, dlatego też całą bryłę domu cechują duże przeszklenia dostarczające niesamowitych wrażeń wizualnych oraz ogromnych dawek naturalnego światła słonecznego.
Dzięki dwóm różnym wielkościom domów każdy jego mieszkaniec znajdzie tutaj wymarzone dla siebie miejsce do życia.

Domy

Projekt domu jednorodzinnego - Osada Świerkowa

Dom świerkowy I

To nowoczesny jednorodzinny dom parterowy z prawie 100 metrową przestrzenią do życia, na którą składa się część dzienna oraz sypialniana.

Dom świerkowy II

To wyjątkowy projekt domu w zabudowie bliźniaczej, gdzie każda z jego dwóch części to prawie 130 metrów powierzchni użytkowej oraz indywidualny garaż.

poznaj szczegóły

Komfort cieplny domów zapewni całkowicie bezobsługowy, dwufunkcyjny piec gazowy, dostarczający także ciepłą wodę, a całość dopełniają systemy czuwające nad Waszym bezpieczeństwem, jak również dbające o otaczające środowisko. Uwzględniliśmy w projekcie nie tylko instalacje pod system alarmowy, ale także instalacje pozwalające na montaż paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu Twój dom doskonale wpisze się w specyfikę domu niskoenergetycznego.