O osadzie świerkowej

Osada Świerkowa to niepowtarzalne, kameralne osiedle zaledwie 8 wyjątkowych domów jednorodzinnych oraz 14 domów w zabudowie bliźniaczej (z 28 lokalami mieszkalnymi) zatopionych w przepięknym krajobrazie drzew iglastych.

Inwestycja zlokalizowana jest jedynie 4 km od granic miasta Piły, w malowniczej części Szydłowa, zapewniającej dostęp do wszelkich udogodnień koniecznych do codziennego, komfortowego życia i wychowywania dzieci: przedszkola i szkoły podstawowej, dyskontu, sklepów spożywczych, urzędu gminy oraz urzędu pocztowego i posterunku policji.

Jeżeli szukasz wytchnienia i życia w zgodzie z naturą, gdzie Ty i Twoi bliscy poczują się naprawdę wyjątkowo, to taki dom stanie się spełnieniem marzeń.

Zaprojektowane przez doświadczonych architektów domy odzwierciedlają wygodę i funkcjonalność oraz potrzeby każdego z jego mieszkańców. Do dyspozycji naszym Klientom oddajemy dwa unikatowe projekty: jednorodzinny dom parterowy z możliwością wiaty garażowej oraz dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i własnym garażem.

Czym byłby jednak dom pod miastem bez własnego wspaniałego ogrodu?

Wyobraź sobie te chwile spokojnego relaksu na świeżym powietrzu. Szum przepięknych świerków kołyszących się na wietrze dając wytchnienie w upalne dni. Te wieczory spędzone przy grillu z przyjaciółmi. Biegające wokół, grające w piłkę dzieci, mogące bez ustanku cieszyć się słońcem i zielenią. Szczęśliwe i bezpieczne pod Twoim czujnym okiem. I Ty… na leżaku z książką w dłoni, kotem na kolanach. A może wolisz aktywnie wypoczywać? Sadzić kwiaty, uprawiać warzywa i owoce, majsterkować w garażu? Pomyśl, jak wdzięczny będzie Ci Twój pies, gdy zamieni ciasne mieszkanie na duży, zielony wybieg. Wychodzimy właśnie naprzeciw takim oczekiwaniom, dlatego oferujemy nasze domy z atrakcyjnymi działkami, które pozwolą na realizację Twoich dowolnych marzeń o własnej zielonej przestrzeni.

Nie można jednak zapominać, że aby osiedle można nazwać idealnym do życia, oprócz własnej i niepowtarzalnej enklawy należy zadbać o przestrzeń wspólną, dlatego przy tworzeniu koncepcji osiedla uwzględniliśmy wyjątkowo szeroką drogę wewnętrzną z możliwością wydzielenia chodników, co jest ewenementem przy tego typu inwestycjach.

Na atrakcyjność osiedla wpływa również fakt, że jest wyposażone w niezbędną infrastrukturę techniczną, a plan przewiduje również doprowadzenie super szybkiego internetu (światłowodu) wraz z telewizją kablową.

Do tego wyjątkowego klimatu dodajemy jeszcze bardzo atrakcyjne ceny, co czyni marzenia o własnym pięknym domie niezwykle realnymi.